is media

Poslouchej rádio Menu

Web Rádio IS Rádio IS Televize IS Videopanel


Jsme firma zabývající se provozem inStore rádia a inStore televize již 10 let a využíváme nejmodernější technologie pro jejich bezproblémový provoz. Naše služby poskytujeme na téměř 2 000 místech v celé České a Slovenské republice. Máme více než 15 letou zkušenost v technickém a programovém oddělení jednoho z největších českých rádií a technologicky tým doplňují zkušení vývojáři a programátoři.

Připravíme to nejlepší přímo pro vás. Díky vlastnímu vývoji všech systémů vám řešení ušijeme na míru po technické i finanční stránce. Můžete se spolehnout, že to co nabízíme bude skvěle fungovat i pro Vás, naše rozsáhlé reference to potvrzují.

Naopak. Systémy nabízíme ve více variantách, takže si můžete vybrat pro sebe to nejvhodnější. Do malé restaurace na růžku, nebo do sítě hypermarketů, vždy to nejlepší za přiměřenou cenu. Navíc můžete ve svém novém médiu prodávat reklamní prostor třetím stranám, např. svým dodavatelům, takže se vám provoz může sám zaplatit.


Případová studie

Studie Valachy

Resort Valachy využívá in-store rádio a TV a má vynikající výsledky

Za více než 5 let provozu vykazuje in-store rádio a TV vysoký přínos pro pohodlí a dobrou náladu klientů a také pro podporu marketingu a služeb celého Resortu Valachy.

více informací