is media

Poslouchej rádio Menu

Studie Valachy

Resort Valachy

Cíl vytvořit relaxačně-zábavný ekosystém šetrně zasazený do Chráněné krajinné oblasti Beskydy dal vzniknout unikátnímu trojúhelníku hotelů Lanterna, Galík a Horal. Tyto hotely situované do různých míst překrásné obce Velké Karlovice spojuje snaha majitele podřídit veškeré procesy spokojenosti zákazníka a přizpůsobit každý detail jejich maximálnímu prožitku. A právě toto myšlenkové nastavení stálo na začátku spolupráce společností IS Media a HP Tronic, provozovatele zážitkových hotelů Lanterna, Horal a Galík.

Resort Valachy

Hotely Lanterna a Horal se nepochybně řadí mezi špičku lokálních ubytovacích zařízení, audio vizuální komunikace s klienty však nebyla zpočátku dostatečně rozvinutá. K reprodukci hudby sloužilo obyčejné rádio vyžadující častou pozornost personálu, vizuální komunikace se zákazníky scházela téměř úplně. Na základě analýzy a návrhu řešení společnosti IS Media došlo k radikální proměně způsobu komunikace s klienty a hudební reprodukce uvnitř hotelů.

Prostory hotelů Lanterna a Galík byly osazeny moderními plochými televizory a napojeny na online sytém. Celkem 10 televizorů v každém hotelu tak díky chytrému systému online vysílání zobrazuje kombinace centrálních důležitých informací z provozu hotelu, nabídky služeb a novinek, ale také individuálních zpráv týkajících se konkrétních částí hotelu, např. konferenčních a školících místností. Zobrazované informace na televizorech se tak mohou lišit.

Chytrý programový systém dává možnost rovněž zobrazovat ve stavových lištách novinky ze sociálních sítí hotelů a dokonce uživatelský obsah např. ze sítě Instagram. Díky tomu se obsah těší velké popularitě nejen ve veřejných prostorách, ale také na samotných pokojích, kde je rovněž k dispozici.

Resort Valachy

Plně modulární programové schéma umožňuje provozovateli hotelu zobrazovat relevantní informace pouze pro dané místo, uživatelský obsah tedy fotografie samotných návštěvníků a klientů zase přidávají sociální rozměr a zábavný faktor. Když např. s pomocí Instagramu vyfotí klient fotografii, zobrazí na všech obrazovkách a ve všech 100 pokojích. Samozřejmě po ruční kontrole.

Systém obrazovek doplnila IS Media o pokročilé in-store rádio, jehož hudební schéma bylo 100% přizpůsobeno atmosféře hotelů a požadavkům klienta. Ekosystém rádia zahrnuje celkem 16 různých zón, které se postupně vylepšují a dle potřeby doplňují o další. Tyto zóny vysílají hudební program v souladu s tím, v jakém hotelu a kde přesně se nacházejí. Např. zóna SPA obsahuje čistě relaxační hudbu, zatímco barová zóna má zábavný charakter. Resort Valachy