is media

Poslouchej rádio Menu

IS Rádio

IS inStore rádio - hudební styl pro váš obchodní prostor

Na míru připravené in-store rádio a televize, zvyší komfort vašim zákazníkům, posilí vaši image a významně pomůže při realizaci vašeho marketingu v místě prodeje, v hotelu, lázeňském centru apod. Řešení kompletně vyvíjíme, včetně vlastního software, dále se o ně staráme, vylepšujeme a spravujeme.

detail rádia

Osm důvodů proč si pořídit
vlastní rádio od IS Media

Mít vlastní radio není luxus. Je to naopak důkaz chytrosti a dobře investovaných prostředků. Nestojí to moc. Nevěříte? Tak se podívejte níže.Vyberte si rádio podle své chuti,
požadavků a velikosti

Nabízíme vám širokou škálu hudebních programů nebo možnost tvorby hudebního programu přímo vám na míru. Můžeme vytvořit program z běžných skladeb s poplatky OSA a Intergram, nebo z námi licencované hudby bez těchto poplatků.

Legální řešení alternativních poplatků spočívá v tom, že ve spolupráci se zahraničním správcem hudebních práv přímo licencujeme hudbu od autorů a hudebníků. Při využívání přímo licencované hudby pak povinnost platit poplatky OSA a Intergram odpadá a vy můžete výrazně ušetřit. Toto legální řešení od nás využívají k největší spokojenosti desítky zákazníků již několik let, včetně obchodních center a nadnárodních sítí prodejen.

TIP pro naše zákazníky: Když ke kterékoliv verzi IS Rádia použijete zesilovač bez rozhlasového tuneru, tak nemusíte platit rozhlasové poplatky Českému rozhlasu.Pro ozvučení prodejny doporučujeme techniku Dexon


Nezávazná poptávka IS Rádia

Případová studie

Studie Valachy

Resort Valachy využívá in-store rádio a TV a má vynikající výsledky

Za více než 5 let provozu vykazuje in-store rádio a TV vysoký přínos pro pohodlí a dobrou náladu klientů a také pro podporu marketingu a služeb celého Resortu Valachy.

více informací